Laukuose dirba didžiausias rotorinis kombainas Fendt Ideal 9T

Atslūgus tropiniams karščiams Lietuvos laukuose vis dar karšta – tęsiasi javapjūtė. Pirmą kartą „Ivabaltė“ Lietuvai pristatė didžiausią rotorinį kombainą Fendt Ideal 9T.

Tai išskirtinių galimybių, reto grožio kombainas su unikalia ir pirma tokia Lietuvoje – 10,7 m Geringhoff TruFlex Razor pjaunamąja, kuri kopijuoja dirvos nelygumus visais įmanomais variantais, neapkrauna kombaino, stabiliai išlaiko nustatytą aukštį. Ji taip pat turi trijų dalių lenktuvus, todėl jie visada lygiagretūs dalgiui.  Stabiliai tiekiant masę galima išnaudoti visas kombaino galimybes.

Su Fendt Ideal 9T kulti skirtingi augalai (kviečiai, miežiai).  Pirminiais vykstančių demonstracijų skaičiavimais, Fendt Ideal 9T kuro sąnaudos yra 12 l/ha. O tai yra net ~6l taupiau lyginant su artimiausiu konkurentu.

Taip pat pastebėjome, kad labai sklandžiai ir patikimai veikia IdealHarvest sistema, kuri automatiškai reguliuoja sietų tarpus ir pobūgnio atidarymą. Nuostoliai neviršijo 0,5%, bunkeryje pakankamai švaru.

Jei Jūsų ūkyje reikalingas pagalbininkas arba tiesiog norite išbandyti šį technikos monstrą savo laukuose, kviečiame užsiregistruoti ČIA.

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin