VarioDoc dokumentavimas

Naudokite savo brangų laiką darbams, kuriuos norite atlikti. Visu kitu pasirūpins Fendt Variotronic, net ir tuo atveju, jei bus reikalingas didelis duomenų kiekis ir tikslus dokumentavimas. Naudojant VarioDoc ir VarioDoc Pro, visi susiję duomenys yra pilnai automatiškai surenkami lauke ir dokumentuojami Jūsų lauko duomenų bazėje. Naudodami Varioterminal galite taip pat patogiai kurti naujus darbus savo kompiuteryje arba pačiame lauke prieš pradedant darbą. Duomenys gali būti perduodami per mobilųjį tinklą, Bluetooth ryšiu arba USB atmintinę. 

Tobulas pagrindinių duomenų dokumentavimas

Pasirinkę Fendt Variotronic su Varioterminal 10.4″, VarioDoc gausite kaip standartinę įrangą. O kokia gi nauda iš to? Visus su dokumentavimu susijusius duomenis be ypatingų rūpesčių galėsite tiesiogiai perkelti į savo su ISO-XML suderinamą lauko duomenų bazę ir analizuoti pagrindinius parametrus, pvz., „išdirbtas plotas“ arba „reikalingas laikas“ naudodami Bluetooth ryšį arba USB atmintinę. Jei pasirinksite Fendt Vario su ProfiPlus konfigūracija ir Varioterminal 10.4″, plačios apimties, su darbu susijusi VarioDoc dokumentavimo sistema ten jau bus integruota kaip standartinė įranga. Rogator 600 savaeigis purkštuvas taip pat yra šios konfigūracijos, todėl taip pat gali būti montuojamas į Fendt didelių arklio galių kombainus.

Naudodami Varioterminal 10.4″ ir VarioDoc Pro, galite bet kuriuo metu perkelti savo duomenis į savo lauko duomenų bazę per GPRS, nepriklausomai nuo to, kur esate, kad juos nedelsiant būtų galima toliau apdoroti.

Kitas privalumas yra 10 integruotų transporto priemonės skaičiuotuvų, kurie leidžia registruoti duomenis apie dirbamus plotus, laiką ir degalų sąnaudas, be kita ko, per Varioterminal 7″ (net be VarioDoc) arba Varioterminal 10.4”.

Daugiau apie Fendt Connect

Laisvas lauko duomenų bazių pasirinkimas

Galite laisvai pasirinkti, kurią lauko duomenų bazę norite naudoti. Fendt VarioDoc dirba su įvairių gamintojų sistemomis, todėl ji yra tinkama universaliam naudojimui iš karto. Kaip ir visus Fendt Variotronic komponentus, gerai apgalvota sistemą yra lengva naudoti. Tiesiog perkelkite duomenis į Fendt VarioDoc arba VarioDoc Pro ir čia pat turėsite svarbiausius parametrus.

Suderinama lauko duomenų bazė VarioDoc ir VarioDoc Pro

 • BASF
 • Helm
 • AGROCOM
 • FarmFacts
 • FarmWorks
 • Farmplan – GateKeeper
 • SMAG – Agreo, Atland
 • Kita*

Daugiau apie Fendt Variotronic produktų grupę

„Profesionalus“ kilęs iš VarioDoc Pro

Pasirenkama dokumentavimo funkcija su Fendt VarioDoc Pro siūlo dar platesnes galimybes. Remiantis GPS registruota informacija ir tam tikrų parametrų perdavimu mobiliuoju tinklu, svarbiausi duomenys dokumentuojami nedelsiant, be jokios papildomos įvesties. Jums tereikia vienos SIM kortelės (NTRIP arba VarioDoc Pro). VarioDoc Pro vartotojai papildomai naudojasi VariableRateControl (VRC) ir papildomų parametrų, pvz., degalų sąnaudų ir variklio apsukų dažnio, registravimo funkcija.

VarioDoc Pro privalumai

 • Greitas ir saugus užduočių atlikimas iš mašinos ir į ją
 • Puikiai tinka rangovams ir mašinų kooperatyvams su bendru duomenų valdymu
 • Geografinių nuorodų žemėlapių naudojimas naudojant VariableRateControl (VRC)
 • Geografinių nuorodų žemėlapių naudojimas gali būti apdorojamas ISO-XML formatu arba Shape formatu (tik su USB atmintine)
 • Papildoma informacija gali būti teikiama naudojant GPS vietos nustatymo sistemos duomenis