Finansavimas

Luminor su žemės ūkio sektoriumi dirba daugiau nei 90 metų, todėl išskirtiniai šiame sektoriuje dirbančių žmonių poreikiai nėra svetimi. Luminor teikia investicines paskolas ūkininkams, Žemės ūkio technikos lizingą, turi kredito liniją ūkininkams.
clf_logo_sm
Citadelė Leasing (buvęs UniCredit) finansuoja naują ir naudotą žemės ūkio techniką, suteikia lizingo, veiklos nuomos paslaugas, paskolas pagal ES paramos projektus. Suteikia lanksčias finansavimo sąlygas, o mokėjimo grafikas sudėliojamas pagal ūkio subjekto veiklos sezoniškumą.
seb bankas logo
SEB bankas suteikia kreditus ūkio plėtrai ir modernizavimui, apyvartinio kapitalo, tiesioginių išmokų kreditus, lizingą žemės ūkio technikai, kad ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės plėstų ūkį įsigyjant daugiau žemės, atnaujinant techniką, renovuojant ar statant pastatus, laiku ir geromis kainomis įsigyjant sėklų, pašarų, trąšų ir kitų prekių ir taip konkuruotų pasaulinėje rinkoje.
OP Finance bank logo transparent
OP Corporate Bank plc yra Suomijos finansinių paslaugų grupė, kurios misija – rūpintis kiekvieno kliento gerove ir saugumu, aktyviai prisidėti prie klientų klestėjimo. Šis bankas siūlo finansavimą žemės ūkio veiklai naudojamos technikos, įrangos, sandėliavimo patalpų ar kt. ilgalaikio turto atnaujinimui ar įsigijimui. Taip pat suteikia trumpalaikes paskolas, lizingą paskolas apyvartiniam kapitalui ar investicines, paskolas su Europos investicijų fondo garantijomis, taiko automatinio lėšų nurašymo paslaugą.
heavyfinance_transparent
HeavyFinance yra reguliuojama finansų įstaiga, kurios tikslas padėti augti su sunkiąja technika dirbantiems verslams. Mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms dažnai reikalingi kitokie – individualizuoti ir šiuolaikiški – finansavimo sprendimai, todėl HeavyFinance yra lankstesni ir teikia paskolas smulkiems ir vidutiniams ūkininkams, miškininkystės, kelių tiesimo ir infrastruktūros įmonėms.