Automatinė vairavimo sistema VarioGuide

Darbas centimetro tikslumu. Kuo tiksliau dirbate, tuo labiau tai atsiperka. Štai ką Fendt VarioGuide automatinė vairavimo sistema jau užtikrino daugiau nei 15 000 mašinų. Naudojant labai tikslią palydovinę technologiją, traktorius ar kombainas gali dirbti +/-2 cm tikslumu, net naktį ar prasto matomumo sąlygomis. Rezultatas: Jūsų technika yra naudojama optimaliai, iš esmės pašalinamos spragos ir dubliavimai bei padidinama ploto aprėptis. Tai savo ruožtu padeda ekonomiškiau ir efektyviau planuoti brangias ūkio sąnaudas. VarioGuide leidžia sutaupyti iki dešimties procentų.

Orientavimosi kelyje funkcija visiems, kurie nori laikytis savo aiškių tikslų.

Fendt VarioGuide yra centrinė automatinė Fendt pagrindinės transporto priemonės vairavimo sistema Fendt Full Line. Kalbant apie traktorius, VarioGuide sistema yra naudojama ProfiPlus ir PowerPlus konfigūracijoms. Tai ratiniai traktoriai nuo Fendt 500 iki 1000 Vario ProfiPlus ir 900 Vario MT vikšrinis traktorius su Varioterminal 10.4″. Fendt 300 Vario ProfiPlus ir PowerPlus 500 Vario1000 Vario serijos modeliuose įrengta VarioGuide vairavimo sistema ir Varioterminal 7″. VarioGuide galima naudoti ir Fendt IDEAL kombainuose bei C serijos mašinose, Katana pašarinių augalų kombaine ir Rogator 600 savaeigiame purkštuve.

Viso ekrano režimas Varioterminal 10.4″ yra papildytas keliais labai naudingais valdikliais. Todėl galite patogiai valdyti pagrindines Fendt VarioGuide funkcijas tiesiog žvilgtelėję ir nekeisdami vaizdo. QuickJump funkcija leidžia greitai ir tiesiogiai pereiti nuo vienos darbo sąsajos prie kitos.

Fendt 300 Vario ProfiPlus ir PowerPlus traktoriai taip pat leidžia naudoti VarioGuide vairavimo sistemą su Varioterminal 7″ visais tikslumo lygiais.

Daugiau apie Fendt Connect telemetriją

VarioGuide = 100% integravimas į darbo filosofiją

Naujoji Fendt VarioGuide versija suteikia galimybę rinktis iš dviejų skirtingų imtuvų sistemų: NovAtel®  arba Trimble®. Esamos Trimble® RTK infrastruktūros ūkiuose, pavyzdžiui, NTRIP, gali būti toliau naudojamos. Sistemos palaiko tam tikrą koregavimo signalų skaičių, priklausomai nuo atitinkamo imtuvo, įskaitant EGNOS/WAAS, RangePoint™RTX™, CenterPoint RTX™ ir NTRIP. Jei prarasite signalą dėl vietovės problemų, VarioGuide naudos Trimble®-xFill™ technologiją, kad galėtų patikimai tęsti darbą iki 20 minučių be koregavimo signalo.

VarioGuide = 100% integravimas į darbo filosofiją

Naudodami Fendt VarioGuide, galite laisvai rinktis iš dviejų imtuvų ir daugybės koregavimo palydovu arba RTK paslaugų. Naudokite nebrangų ir veiksmingą NovAtel imtuvą arba Trimble imtuvą su dar daugiau parinkčių. Galite pasirinkti, kurį terminalą naudoti. Fendt Varioterminal 7″ arba 10.4″ puikiai veikia su visais siūlomais imtuvais ir signalais.

NovAtel RTK ASSIST™ yra skirtas visoms VarioGuide RTK NovAtel sistemoms. Jis užtikrina ryšį iki 20 minučių, jei prarandamas koregavimo signalas, padeda tęsti darbą labai tiksliai net be RTK signalo. Visose VarioGuide Trimble RTK sistemose kaip atsarginį sprendimą praradus koregavimo signalą galima naudoti ir xFill Premium. Jei xFill™ palaiko ryšį iki 20 minučių be koregavimo signalo, xFill Premium gali pratęsti šį laikotarpį iki bet kokio ilgio.

Lauko pakraščių valdymas2: VariotronicTI ir VariotronicTI automatic.

Neprilygstami manevrai posūkiuose: atsisveikinkite su darbo klaidomis klaidomis ir nepatogia rankų padėtimi manevruojant lauko pakraščiuose. Tai padės padaryti pažangi Fendt VariotronicTI lauko pakraščių valdymo sistema. Ši sistema leidžia jums nustatyti, išsaugoti ir pakartotinai naudoti pasikartojančius veiksmus, nuo padargo pakėlimo lauko pakraštyje iki jo nuleidimo dar kartą. Tai generuoja veiksmų seką, kurią galite pasiekti rankiniu būdu, vieno mygtuko paspaudimu, jei vėliau prireikia atlikti manevrus posūkiuose. Neprilygstamas saugumas, patikimumas, tikslumas ir komfortas po ranka.

Daugiau apie Fendt Variotronic produktų grupę

VariotronicTI

  • Anksčiau aprašytus procesus galima pradėti automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu
  • Atmintyje saugoma iki25 padargų
  • Lengvas įrašymas iki 74 funkcijų – stovint ar judant • Galima atlikti šias funkcijas (pvz., iškelti, nuleisti, įjungti/išjungti pastovaus greičio palaikymo sistemą, įjungti/išjungti darbo veleną (PTO), įjungti/išjungti VarioGuide ir kt.)
  • Funkcijos atliekamos automatiškai arba vieno mygtuko paspaudimu
  • Seką sudaro iki 39 atskirų žingsnių, kuriuos pradeda 5 skirtingi paleidikiai (laikas, kelias, priekinė jungtis, galinė jungtis, rankinis valdymas)

VariotronicTI - automatic

  • Automatizavimas lauko pakraščiuose: kartu su VarioGuide sistema nustato vietą naudojant GNSS duomenis ir automatiškai pradeda visus įrašytus veiksmus lauko pakraščiuose
  • Reikiamą dubliavimą lauko pakraščiuose asistentas koreguoja kaip ir SectionControl funkcijoje
  • Naujas mokomasis režimas, skirtas greitam paleidimo taškų nustatymui
  • Lengvas šios programinės įrangos funkcijos atnaujinimas Fendt 500 Vario ProfiPlus