Sekcijų valdymas: Fendt Variotronic su SectionControl

Visiškas tikslumas. Automatinė SectionControl sistema yra būtina visiems, norintiems dirbti kuo efektyviau. Dirbdami su lauko purkštuvais, trąšų skleidėjais, sodinamosiomis ar sėjamosiomis, niekada nedvigubinkite vertingų ūkio sąnaudų, bet dirbkite be dubliavimų ar spragų. Tai vienodai taikoma dideliems plotams ir mažesniems, netaisyklingos formos laukams. Tiesiog prikabinkite norimą naudoti ISOBUS padargą ir visi parametrai bus visiškai automatiškai perduoti į Varioterminal.

Intensyvus taupymas

SectionControl sistema yra puikiai integruota į Variotronic eksplotaciją, siekiant palengvinti Jūsų darbą naudojant GNSS vietos nustatymo sistemą (pasaulinę palydovinės navigacijos sistemą) tiek dieną, tiek naktį. Iki 36 atskirai valdomų pločio sekcijų leidžia kiek įmanoma intensyviau ir ekologiškiau įdirbti laukus, net ir prasto matomumo sąlygomis. Tokiu būdu galima sutaupyti iki 17 proc. Pagrindinis darbas, kurį Jums belieka atlikti, yra mėgautis savo sutaupytomis išlaidomis!

Varioterminal 10,4″ aiškiai parodo įvairių sekcijų būseną, dirbamo ploto žemėlapį ir esamą VarioGuide būseną trijuose plokščiuosiuose ekranuose.

Daugiau apie Fendt Variotronic produktų grupę

Patikimas partneris siekiant tvaraus veiksmingumo: Fendt VariableRateControl (VRC)

Kuo permainingesnės sąlygos lauke, tuo veiksmingiau Jums dirba Fendt VariableRateControl (VRC). Be to, konkrečiai sekcijai pritaikytas ūkininkavimas užtikrina, kad būtų tiksliai naudojamas trąšų ar pesticidų kiekis, kurio iš tikrųjų reikia kiekvienai lauko sekcijai. Tai reiškia, kad augalai, kurie yra prastai aprūpinami maistinėmis medžiagomis, bus tręšiami intensyviau, o už kelių metrų toliau išvengsite dalinio pernelyg didelio tręšimo ir dėl to atsirandančios naštos aplinkai. Naudokite derlingumo žemėlapius, kad nustatytumėte maksimalias produkto naudojimo normas.

Padidėjęs komfortas, sumažėjusios išlaidos

Optimaliai padidinkite savo lauko derlingumą ir taupykite trąšas, sėklas bei pesticidus. VRC yra integruota su Fendt VarioDoc Pro dokumentavimo programine įranga, siekiant užtikrinti, kad Jūs visada galėtumėte tiksliai naudoti teisingas produktų normas būtent tuose plotuose, kur norite. Tiesiog naudokite suderinamą lauko duomenų bazę, kad ypatingai tiksliai suplanuotumėte ūkio sąnaudas naudojimo žemėlapyje, o tada perkeltumėte duomenis per ISOBUS standartą TC-GEO. Kalbant apie kitus dalykus, nors tai gali atrodyti kaip stebuklas, tai yra tiesiog veiksmingiausias sprendimas, kurį galima pasiūlyti Jūsų ūkiui.

Daugiau apie Fendt Connect telemetriją