Paslaugos

IVABALTĖ turi 2 serviso padalinius: pirmasis įsikūręs Rokiškyje, o čia dirbantys serviso specialistai aptarnauja Rytų ir Šiaurės Lietuvos ūkininkus, siekia Šiaulių ir Mažeikių rajonus, antrasis yra Kėdainių rajone (Saviečių kaime) įsikūrusiame IVABALTĖS Inovacijų centre. Ši lokacija itin patogi Pietų ir Vakarų Lietuvos ūkiams.

Abu serviso padaliniai turi dideles ir modernias remonto dirbtuves, jos aprūpintos puikia remonto ir diagnostikos įranga, instrumentais, specialiais raktais, turi originalių atsarginių dalių ir aukštos kokybės eksploatacinių skysčių sandėlius, plovyklas.  

IVABALTĖS serviso komanda yra profesionali ir užduotis atlieka kokybiškai, pas klientą gali atvykti ir nedarbo ar šventinę dieną. Kiekvienas mobilus ekipažas turi nešiojamuosius kompiuterius su specialiais prijungimo laidais, visą reikalingą remonto įrangą, diagnostiką visų tipų traktoriams, kombainams ir purkštuvams, prireikus – ir atsarginių dalių reikiamą kiekį.

Serviso specialistai puikiai išmano technikos sandarą, jos gedimų diagnostiką, techninių parametrų sureguliavimo galimybes. Jie gali paaiškinti net subtiliausias technikos veikimo funkcijas. Mūsų specialistai reguliariai dalyvauja mokymuose ir kelia savo kvalifikaciją, tobulina kompetencijas. 

Techninės priežiūros ir serviso paslaugos

right-arrow

Garantinis ir pogarantinis atstovaujamos technikos aptarnavimas

right-arrow

Techninis aptarnavimas atliekamas gamintojo nustatytais terminais bei vadovaujantis nustatytais techniniais reikalavimais

right-arrow

Kvalifikuoti serviso specialistai atlieka technikos diagnostiką, nustato jos gedimą ir jį pašalina

right-arrow

Technikos defektacija

right-arrow

Technikos paruošimas žiemos sezonui

right-arrow

Serviso darbai gali būti atliekami ūkyje arba serviso dirbtuvėse

right-arrow

Serviso specialistai sureguliuoja techniką taip, kad esančiomis darbo ir oro sąlygomis ji dirbtų efektyviai ir našiai, taip pat išmoko ūkininką pačiam sureguliuoti naudojamos žemės ūkio technikos parametrus

right-arrow

Remonto darbams naudojamos tik originalios pažangiausių Europos žemės ūkio mašinų gamintojų atsarginės dalys. Tačiau, klientui pageidaujant, gali būti naudojamos ir neoriginalios dalys

right-arrow

Atliktiems darbams ir remontui sunaudotoms originalioms dalims suteikiama garantija

right-arrow

Tiksliojo ūkininkavimo sistemų diegimas, paleidimas darbui

right-arrow

Konsultacijos techniniais klausimais, taip pat pagalba įsigyjant naudotą techniką tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose

Paslaugų kainoraštis

"Ivabaltės“ dirbtuvėseVykstant pas klientą
Transporto paslaugos 0,75 Eur/ km0,75 Eur/ km
Diagnostikos, elektros, hidraulikos ir programavimo darbai60 Eur/ val.70 Eur/ val.
Mechaniniai remonto darbai45 Eur/ val.55 Eur/ val.
Techninis aptarnavimas 40 Eur/ val.45 Eur/ val.
Skubaus iškvietimo mokestis savaitgaliais ir švenčių dienomis150 Eur
Serviso dirbtuvės: Rokiškis, Kėdainiai. Mobilios dirbtuvės: Joniškis, Kuršėnai. Transporto paslaugų įkainis skaičiuojamas nuo artimiausių serviso dirbtuvių. Valandinis įkainis skaičiuojamas 15 minučių intervalais. Iškvietus mechaniką skaičiuojamas ne mažesnis nei 1 valandos tarifas. Darbo laikas: I-V – 8:00 - 17:00.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  1.  Kiek „Ivabaltėje“ dirba mechanikų?

Mūsų komandą sudaro profesionalūs specialistai, kurių skaičius kintamas priklausomai nuo poreikio. Suprantame, kad darbų sezono metu specialistų poreikis yra didesnis, todėl kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet ieškome pastiprinimo komandai, kad suplanuotus darbus atliktume laiku ir kokybiškai.

Servisas yra viena iš strateginių mūsų sričių, kuriai skiriame itin didelį dėmesį, todėl tobulindami šio departamento veiklą galvojame ir apie šių metų sezoną, ir jau apie kelis atenančius. Mūsų tobulėjimui labai vertingi ir jūsų atsiliepimai, todėl juos drąsiai galite rašyti el. paštu servisas@ivabalte.lt. Dėkojame!  

  1. Kokia „Ivabaltės“ mechanikų patirtis?

Mūsų mechanikų komandos patirtis remontuojant Fendt ir kitą žemės ūkio techniką siekia daugiau kaip 20 metų. Mes tikime jaunosios kartos ugdymu, todėl kartu su patyrusiais mechanikais patirtį kaupia ir 7 jaunieji specialistai. 

  1. Kokiais būdais galiu užregistruoti gedimą?

Gedimus galite registruoti keliais būdais:

  1. Kaip greitai „Ivabaltės“ servisas galės atvykti pas mane?

Šiuo metu dėl prasidėjusio intensyvaus darbų sezono serviso komanda turi daugiau iškvietimų. Žinodami, kaip svarbu mūsų klientams tokiu metu turėti gerai veikiančią techniką, į iškvietimus reaguojame kaip galėdami greičiau. Taip pat primename, kad sudėtingesnius atvejus galime suremontuoti ir mūsų serviso dirbtuvėse, kurias rasite Rokiškyje ir Kėdainiuose.  

  1. Kada gausiu užsakytas atsargines dalis?

Esant poreikiui atsarginės dalys gali būti pristatomos per 24 val. Jūsų patogumui savaitgaliais ir švenčių dienomis budi atsarginių dalių vadybininkas.

Registruokitės techninei apžiūrai

Kontaktai

Gediminas Metelionis

Popardaviminio aptarnavimo vadovas