Augome, didinome, diegėme. Mūsų 2021-ieji! (video)

Apžvelgdama 2021 m. metus „Ivabaltės“ vykdomoji direktorė Monika Tarvydytė išskyrė svarbiausius 5 akcentus:

  1. Bendrovės pajamų augimą – palyginti su 2020 m., pardavimo pajamos augo daugiau nei 30 procentų. Tai – akivaizdžiausias klientų pasitikėjimo ženklas.
  2. Serviso efektyvumo didėjimą penktadaliu. Transformacija įmonėje prasidėjo būtent darbu su serviso komanda, jos atnaujinimu bei darbų procesų keitimu. Pasak Monikos, rezultatai kalba patys už save ir rodo, jog pasirinktos teisingos kryptys. Džiugu, kad augantį serviso efektyvumą pastebi ir klientai, nuolat gauname palankių vertinimų.
  3. „Ivabaltės“ pripažinimas vienu iš TOP3 „Fendt“ atstovu EMEA regione. Mus „Fendt“ taip įvertino pamatę pokyčių nulemtą proveržį rinkoje ir kitus augančius rezultatus. Pernai sugebėjome pasiekti patį aukščiausią „Fendt“ pardavimų planą – deimantinį. Konkuruoti buvo su kuo, nes EMEA regionas apima Europą, Viduriniuosius Rytus ir Afriką J
  4. Organizacinės kultūros diegimą. „Ivabaltės“ komanda labai daug dėmesio skyrė ne tik išoriniams, su klientais susijusiems pokyčiams, bet ir vidaus procesams. Komandos tradicijų ir atviros kultūros formavimas tapo tvirtu pagrindu įgyvendinant strateginius įmonės tikslus. Vėl gi – kuo efektyvesnė komanda, tuo daugiau dėmesio klientams J
  5. Vadovų keitimąsi kartu su komanda. Monika, vertindama savo veiklą, teigė, kad šie metai užtvirtino jos virsmą iš analitikės į strategę. „Analitikės patirtis, įgyta finansinėse kompanijose Londone, labai vertinga ir būtina vertinant ką, ir kaip reikia keisti, kad įmonė augtų. 2021 metais didelį dėmesį skyriau strateginiams veiksmams, komandos stiprinimui“,- pabrėžia M. Tarvydytė.

Pasak „Ivabaltės“ vadovės, 2022 metais „Ivabaltės“ fokusas – išmanioji žemdirbystė, klientų poreikių analize grįstas bendradarbiavimas ir tolimesnis „Ivabaltės“ žmonių profesionalumo gilinimas.

„Mūsų tikslas – apjungiant tradicijas su inovacijomis kiekvienam klientui pasiūlyti individualizuotą, jo ūkiui labiausiai tinkantį profesionalų sprendimą“,- apibendrina Monika.

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin