Tume CultiPack diskiniai skutikai

Ilgametę patirtį sukaupusi „Tume-Agri Oy” kompanija yra pirmaujanti žemės ūkio mašinų gamintoja Suomijoje. Tume technika skirta pagrindiniam ir priešsėjiniam dirvos įdirbimui. Novatoriška įmonė siekia geriausios kokybės, todėl, atsižvelgdama į vartotojų poreikius ir technologijų kaitą, nuolat modernizuoja gaminamą produkciją.

Diskiniai skutikai Tume CultiPack sudaryti iš dviejų eilių karpytų diskų ir atraminių-tankinimo ratų. Dėl karpytų diskų formos jie efektyviai įdirba dirvą per visą nustatytą gylį, tuo užtikrindami greitą ir tolygią augalinių liekanų mineralizaciją, o ratai sutankina paviršių, kas užtikrina tinkamo sėklos guolio paruošimą bei dirvos erozijos stabdymą.

Nors CultiPack skutikai konstruktciškai yra pakabinami padargai, tačiau dėl pasisukančių privolavimo-transportinių ratų posūkiuose bei transportavimo metu pakanka pakelti tik darbinius diskus, neiškeliant viso padargo ant galinės tritaškės traktoriaus pakabos, taip tausojant traktoriaus tritaškę pakabą ir prailginant jos eksploatavimo laiką.

Be to, traktorių lengva valdyti, nes apsisukimo galulaukėse metu padargas neapkrauna traktoriaus galinės tritaškės pakabos bei nekelia traktoriaus priekio. Mažesnė traktoriaus galinės ašies apkrova galulaukėse sąlygoja ir mažesnį žemės sumynimą.

Pagrindinės savybės:

  • Tume CultiPack diskiniai skutikai gali būti naudojami ir kaip atskiri žemės dirbimo padargai, ir kombinacijoje su prikabinamomis Tume sėjamosiomis Nova Combi, Super Nova Combi, Titan.
  • Naudojant CultiPack skutikus kombinacijoje su sėjamosiomis taupomas laikas ir resursai, kadangi vienu pravažiavimu dirva paruošiama sėjai, patręšiama bei pasėjama.
  • Naudojant padargus atskirai, tai yra efektyvūs, mažai galios reikalaujantys padargai, skirti sekliam dirvos įdirbimui, pabirų sudaiginimui arba dirvos paruošimui prieš sėją.
  • Trijų taškų prikabinimas prie traktoriaus, Kat. 2/3.
  • Reikalinga viena dvipusio veikimo hidraulinė jungtis.
  • Diskų su individualia apsauga skersmuo – 460 mm.
  • Darbinis gylis 0-12,5 cm.
  • Prikabintuvas sėjamosios prikabinimui.
  • Privolavimo-transportiniai ratai 7,00-12 AS per visą darbinį plotį.
Tume CultiPack 3001 Tume CultiPack 4001
Darbinis plotis, (cm) 300 400
Bendras plotis, (cm) 300 400
Darbinių diskų skersmuo, (mm) 457 457
Darbinių diskų skaičius, (kairinių/dešininių) 10/11 14/15
Atraminių – transportinių ratų dydis 7,00-12 AS 7,00-12 AS
Padargo svoris, (kg) 1270 1790
Galios poreikis nuo (kW/AG) 57/80 75/100
Reikalingos hidraulinės poros 1 (dvigubo veikimo) 1 (dvigubo veikimo)

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime