Trioliet savikroviai pašarų maišytuvai-dalytuvai

Nyderlanduose įsikūrusi kompanija Trioliet yra viena iš didžiausių specializuotos pašarų ruošimo ir dalinimo įrangos gamintojų Europoje. Šioje srityje specializuojasi daugiau kaip 60 metų. 80 proc. pagamintos produkcijos Trioliet eksportuoja į daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Tai viena iš nedaugelio kompanijų, montuojanti pašarų maišytuvus-dalytuvus ant savaeigių didžiakrūvių važiuoklių. Trioliet – tai ne tik patirtis, bet ir inovacijos, kurios yra kiekvieno agregato sudedamoji dalis.

Savikroviai pašarų maišytuvai-dalytuvai Triomix 1 / Triomix S:

 • Pakrovimo, maišymo ir išleidimo procese pakanka vieno asmens ir vieno traktoriaus tandemo.
 • Turi judanti pjovimo ir nejudantį peilį, specialiai sukurtą pjovimo-pakrovimo sistemą, kuri užtikrina minimalią švaistymo galimybę ir išlaiko pašaro struktūrą.
 • Dėl kompaktiškos formos ir puikaus vaizdo iš traktoriaus į galą tvirtieji maišytuvai-dalytuvai Triomix yra labai manevringi.

Sraigtai:

 • Savikroviai maišytuvai-dalytuvai turi vieną vertikalų sraigtą.
 • Trioliet sukurta koncepcija – vertikalūs, kūgio formos sraigtai Twin Stream. Lyginant su horizontaliųjų sraigtų sistema ši konstrukcija leidžia gerokai efektyviau smulkinti ritinius.
 • Sraigtai kartu su maišytuvo-dalytuvo sienelėmis suprojektuoti taip, kad visa apkrova darbo metu būtų perduodama sraigtų atramoms, o iš čia – rėmui.
 • Dėl mažesnės sraigtų apkrovos jų pavarai reikalinga mažesnė galia. Mažiau dyla ne tik sraigtų vijos, bet ir maišytuvo-dalytuvo rezervuaro sienelės.
 • Sraigtų vijos pagamintos iš 22 mm storio plieninio lakšto, apatinė sraigto dalis pagaminta net iš 25 mm storio plieninių lakštų.
 • Twin Stream sraigtai užtikrina tolygų masės judėjimą visame rezervuaro tūryje. Ji cirkuliuoja ratu, iš viršaus į apačią. Kad būtų laisvesnis judėjimas žemyn, padidintas atstumas tarp sraigto vijų ir rezervuaro sienelių. Masės maišymo tolygumą galima pastebėti pagal jos paliekamas žymes ant vidinių rezervuaro sienelių.
 • Vertikalių sraigtų ašis sukasi dviejuose guoliuose. Viršutinis – priežiūros eksploatacijos metu nereikalaujantis, didelėms apkrovoms apskaičiuotas su kūginiais ritinėliais, apatinis – slydimo.
 • Priklausomai nuo pašarų rūšies, smulkinimo efektyvumą galima padidinti ant vertikalių sraigtų, skirtinguose aukščiuose pritvirtinus dantytus peilius. Su jais maišymas atliekamas per trumpesnį laiką.
 • Twin Stream sraigtų pavara – tiesioginė. Jokie papildomi reduktoriai, didinantys galios sąnaudas konstrukcijoje nenumatyti. Tačiau tiesioginė pavara leidžia operatyviai darbo metu keisti jų sūkių dažnį.
 • Sraigtų apačioje pritvirtintos mentelės pašarą leidžia iškrauti ne tik greitai, bet ir labai tolygiai. Be to, visą apatinių sraigto vijų plotį atitinkančios mentelės rezervuare nepalieka pašaro likučių.

Maišymo kamera:

 • Trioliet pašarų maišytuvai-dalytuvai maišymo kameroje turi specialius trikampio formos intarpus, kurie užtikrina, kad pašaras bus maišomas ne tik įprastai vertikalia kryptimi, bet ir išilgai dalytuvo, t.y. horizontaliai.
 • Horizontalaus srauto sistema garantuoja greitą ir homogenišką maišymą bei tolydų iškrovimą.
 • Maišytuvo-dalytuvo su dviem arba trimis vertikaliais sraigtais vidinės sienelės turi tiksliai apskaičiuotas, įstrižai nukreiptas briaunas. Griežtas jų orientavimas užtikrina efektyvų masės judėjimą ne tik ties vienu sraigtu, bet ir visame rezervuaro tūryje! Taigi, pašaras pilnai išmaišomas ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimis. Gaunamas vienalytis, vienodos kokybės pašaras.
 • ,,Trioliet” maišytuvai-dalytuvai išsiskiria originaliu rezervuaro tvirtinimu. Skirtingai nuo kitų kompanijų gaminamos produkcijos, rezervuaras čia standžiai sujungtas su maišytuvo-dalytuvo rėmu, todėl visos apkrovos, atsiradusios darbo metu, perduodamos jam. Ši koncepcija leidžia išsiversti be itin masyvios dugno plokštės, tačiau išsaugoti didelį agregato stabilumą maišymo metu.
 • Maišytuvo-dalytuvo elektroninės svarstyklės turi tris jutiklius: 2 gale ir 1 priekyje. Kiekvienas iš tenzometrinių jutiklių matavimus atlieka dviejuose vietose, o elektroninė valdymo sistema šiuos rezultatus sumuoja ir išveda kiekvieno jutiklio parodymų vidurkį.
 • Šie jutikliai montuojami tarp rėmo ir važiuoklės, o pakankamą jų apsauga leidžia įveikti dinamines perkrovas transporto metu. Paauksuoti kontaktai užtikrina patikimą duomenų perdavimą nepriklausomai nuo sąlygų.
 • Valdymo terminalas yra specialiai ekranuotas, sumontuotos drėgmės nepraleidžiančiame, smūgiams atspariame korpuse.

Technologiniai sprendimai:

 • Sumontuota unikali tritaškė svėrimo sistema, kuri gali būti papildyta pažangia šėrimo valdymo sistema TFM Tracker. Ji užtikrina maksimaliai tikslų svėrimą. Su šia sistema pašaro daviniai gali būti programuojami, optimizuojami ir kontroliuojami itin tiksliai.
Modelis Triomix 1

800-1200, hidrauliškai judantys atkandimo peiliai

Triomix S1

800-1200, stacionarūs atkandimo peiliai

Sraigtų skaičius, vnt. 1
Dalinimas Transporteriu
Talpa, kub. m. 8-12
Ilgis, m. 4,98-5,16 4,98-5,16
Aukštis, m. 2,81-3,02 2,76-3,07
Plotis, m. 2,41-2,61 2,45-2,65
Sraigtų skersmuo, mm 2000-2200
Maksimalus peilių skaičius ant sraigto, vnt. 8
Darbinio veleno sūkiai, aps./min. 540
Galios poreikis, Ag 68-82
Reikalavimai hidraulikai Nemažiau 25 l/min., 170 bar.
Ratai 295/60 R 22,5
Hidraulinių jungčių skaičius 1 viengubo veikimo jungtis

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime