HUMUS sodo priežiūros technikaHumus – Vokietijos kompanija, kuri jau daugiau kaip 60 metų yra neatsiejama nuo augalinių atliekų smulkinimo, sodų priežiūros ir infrastruktūros teritorijų darbams atlikti inovacijų. Pirmosios tokio pobūdžio mašinos buvo pradėtos gaminti 1957 m. Šiandieną ,,Humus“ produktų liniją sudaro daugiau kaip 100 skirtingų modelių mašinų. Moderni technologija, paprastas valdymas, ir užtikrintas saugumas yra standartas, bet kuriam gaminamam ,,Humus“ padargui.

Našūs, agregatuojami prie galinio ir priekinio elektrohidraulinio traktoriaus ar daugiafunkcinės paskirties automobilio keltuvo liekanų smulkintuvai skirti ražienai, žolei ir šakoms smulkinti, pukiai tinka ir sodų priežiūrai. Smulkintuvuose montuojami didelio skersmens rotoriai, trijų tipų plaktukiniai peiliai, ilgaamžis reduktorius, todėl ,,Humus“ technika pasižymi išskirtiniu profesionalumu ir atitinka reikliausius poreikius.

  • HUMUS sodo priežiūros techniką sudaro: žoliapjovės, rotaciniai augalinių atliekų smulkintuvai.
  • Priklausomai nuo modelio standartinėse mašinose sumontuoti dviejų, trijų ar keturių peilių giroskopai. Jie išdėstyti taip, kad optimaliai persidengtų, todėl užtikrina puikų pjovimą. Peiliai tvirtinami ant laikiklių, tam kad jų pakeitimas būtų gana greitas ir paprastas.
  • Sodų priežiūros technika turi apsaugą nuo kliūčių, todėl ir techninio aptarnavimo poreikis šioms mašinoms yra labai mažas.
  • Kiekviename LV modelių pjaunančiajame giroskope sumontuoti du laisvai judantys švytuoklės tipo peiliai, kurie tvirtinami ant laikiklių. Peilių pakeitimas greitas ir ekonomiškas. Tiesinis darbinio pločio pritaikymas užtikrina platų persidengimą, todėl garantuojamas švarus pjovimas.
  • HKP ir HKN modelių pjaunančiajame giroskope sumontuoti du šarnyriniai laisvai judantys švytuoklės tipo peiliai, užtikrinantys švarų pjovimą. Jeigu reikia pjauti netankius krūmokšnius, kai šakų storis yra iki 3 cm skersmens, pjaunančiajame giroskope galima sumontuoti papildomus specialius peilius.
  • Rotacinė pjaunamoji VO montuojama priekyje arba gale. Ji puikiai tinkama sodininkystėje, sodų pievoms, uodynams prižiūrėti, komunalinių teritorijų tvarkymui. VO rotacinių pjaunamųjų pagrindas – tvirtas korpusas, specialiai pritaikytas kabinti prie galingos technikos ir dirbti kompleksiškai su purškimo įrenginiais.
  • Darbinis plotis yra nustatomas hidrauliniu būdu ir gali būti reguliuojamas tiesiai iš traktoriaus kabinos. Dirbant kartu su purškimo įrenginiais, standartinėje VO rotacinėje pjaunamojoje yra sumontuotas specialus reduktorius, tad papildoma purškimo įrenginio apkrova perduodama pagrindinei traukos mašinai per švytuoklinę pakabą.
  • AFLR rotacinės pjaunamosios užtikrina labai patikimą, ekonomišką pjovimą sodų tarpueiliuose kartu su mulčiavimu.
  • Konstrukcija nedidelio gabaritinio aukščio su lygiu paviršiumi, tai palengvina sklandų pjovimą po medžiais su nusvirusiomis šakomis ir vaisiais. Kompaktiška konstrukcija taip pat užtikrina tinkamą įrenginio masės pasiskirstymą. V formos diržinė pavara yra patikima ir ilgaamžė.
  • HKN serijos modeliai yra visapusiškos pjaunamosios. Jos veikia labai sklandžiai ir pjauna puikiai važiuojant net dideliu greičiu. Pjovimo aukštis gali būti nustatomas keliais etapais, o smulkiems krūmams smulkinti gali būti naudojamos specialios geležtės.
Techniniai duomenys / Modeliai HKN 850 HKN 1500 AFLR 1800 AFLR 3200 VO 2500 VO 3500
Tvirtinimas Montuojami gale Montuojami priekyje arba gale
Darbinis plotis, m 0,88 1,45 1,40-1,76 2,74-3,20 1,73-2,44 2,26-3,41
Konstrukcinė masė apytiksliai, kg 165 280 330 900 570 760
GTV sūkių dažnis, min1 540, 750 arba 1000 540 arba 1000 540, 750 arba 1000
Reikalinga galia nuo, kW/AG 12/16 18/25 15/20 55/75 37/45 44/60

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime