Slava Ukraini!

Didžiuojamės rokiškėnais – per parą surinkome daugiau kaip 12 tonų medikamentų bei ilgai negendančio maisto! Vis tai tuoj iškeliaus į Ukrainą, tai – bendra 7 įmonių ir Rokiškio gyventojų parama.

 

Iniciatyvos ėmėsi „Ivabaltės“ generalinio direktoriaus duktė Gabija Tarvydytė, kuri šiuo metu trumpam grįžusi į Lietuvą iš Londono. Vakar ji savo asmeninėje FB paskyroje paskelbė kvietimą prisidėti ir ėmė bendrauti su Rokiškio regione dirbančiomis įmonėmis.

Labai greitai prie iniciatyvos prisijungė ne tik įmonės, bet ir Rokiškio gyventojai. Parama rinkta iki šiandienos pietų, prie jos prisidėjo „Rokiškio sūris“ (3t produkcijos), „Biorina“ (1t grikių),  A. Tamošiūno įmonė (paletė med. priemonių), Prano Blažio kepykla. Svarus ir „Lamikara“ indėlis – 10 palečių vandens, nes ten, kur keliaus parama, susprogdintos vandens trasos, neturi žmonės geriamo vandens.

 

Viskas iki Ukrainos keliaus „Ivabaltės“ ir „Rokiškio sūrio“ įmonių transportu. Prie Lenkijos – Ukrainos sienos paramą pasiims ukrainiečiai, su kuriais ir bendrauta dėl tikslinės paramos.

Esame labai dėkingi ne tik įmonėms bei paramą skyrusiems rokiškėnams, bet ir paramą surinkti padėjusiems Kristinai Bernackienei, Modestai Bernackui, Natašai Mickevičienei bei Ramunei Cegelskaitei-Spaičienei. Dirbti teko vos su keliomis valandomis pailsint naktį.

Bet tai niekai, palyginti su ukrainiečių patiriamu siaubu. Tačiau jie nugalės, tuo net neabejojame!

 

Slava Ukraini!

Dalintis: