RAUCH pasitinka iššūkius su naujienomis

Lyderiaujantys vokiečių barstytuvų gamintojai Rauch, pastaruosius metus įvardijo kaip kupinus įššūkių ne tik technikos gamintojams, bet ir bendrai visam žemės ūkio sektoriui. Tuo metu kai Europoje vis dar jaučiamos Covid-19 pandemijos pasėkmės, prie gamybos pajėgumų mažinimo prisidėjo ir karas, tačiau, kaip teigia patys Rauch, sustoti yra nevalia, o naujus iššūkius reikia paversti naujomis galimybėmis.

Analizuodami paskutinių 12-os mėnesių laikotarpį, gamintojai išskyrė svarbiausias žemės ūkio sektoriaus aktualijas ateinančiams metams. Pirma, tai sunkiai prognozuojamas ir šiltėjantis klimatas, lemiantis netolygų kritulių pasiskirstymą. Antra, ES užsibrėžti tiklsai mažinti trąšų bei pesticidų naudojimą ir didinti organinių ūkių plotus. Galiausiai, ūkininkus jau spėjęs paveikti, intensyvus trąšų kainų augimas, kurio pabaigą kol kas sunku numatyti. 

Optimizuotas trąšų naudojimas yra universalus būdas spręsti kelioms problemoms vienu metu: tai ir švaresnio, ir tvaresnio bei našesnio ūkininkavimo pagrindas. Remiantis specialistų duomenimis, perteklinis trąšų naudojimas nesuteikia jokios pridėtinės vertės jūsų derliui, nes nuo tam tikro kiekio trąšų efektyvumas nedidėja, o tik skurdina jūsų biudžetą. Taigi, reaguodami į pagrindines nūdienos aktualijas, Rauch toliau tobulina ir plečia savo barstytuvų spektrą taip, kad jie atlieptų pačius svarbiausius ūkininkų poreikius, o svarbiausia – padėtų sutaupyti. 

Pristatytos opcijos dar tikslesniam tręšimui – tai iki 2000 l talpos svarstyklės MDS serijos tręštuvams ir naujasis pakabinamas pneumatinis tręštuvas Axis Aero 32.1, užtikrinantis didelį tikslumą net tręšiant 36 m pločiu, važiuojant 25 km/val. greičiu. Viena didžiausių naujienų  buvo Rauch Deepot tręštuvas, įterpiantis trąšas net iki 20 cm dirvos gylyje. Jo bandymo metu buvo panaudota 20 proc. mažiau trąšų, o derliaus padidėjo 6 proc., kas yra išties gamintojus nudžiuginęs rezultatas. Paskutinės metų naujienos buvo atnaujintas prikabinamas Rauch Aero GT 60.1 modelis su naujausia trąšų dozavimo sistema MultiRate ir supaprastina Axent 100.1 versija Rauch Axent 90.1 

Dar viena svarbi žemės ūkio sektoriaus kryptis yra skaitmeninimas, pakeliantis darbo našumą į kitą lygį. Nuo šiol visi Rauch barstytuvai turės nuotolinio dokumentavimo opciją, kuri leis nuotoliniu būdu gauti grįžtamąjį ryšį apie atliktus darbus, kaupti ilgalaikę duomenų bazę, į kurią gali būti perduodami duomenys ne tik iš barstytuvų, bet ir traktorių, kombainų ar kitų agregatų. Duomenų bazėje saugomos palydovinės nuotraukos ir kiti informacija leis detaliai išanalizuoti konkretaus žemės ploto situaciją, ir prireikus, imtis tikslinių veiksmų jai pagerinti.

Dalintis: