Pasibaigus parodai „Ką pasėsi…2021”

Ivabaltė sako AČIŪ kiekvienam aplankiusiam mūsų stendą parodoje “Ką pasėsi…2021”. Mums buvo itin malonu po šitiek laiko susitikti su Jumis gyvai, pabendrauti ir susipažinti!

Mūsų stende galėjote pamatyti pirmą kartą Fendt 1050 Vario su FendtONE valdymo koncepcija, įspūdingą ir unikalų Fendt Ideal 9T kombainą, Jūsų itin daug dėmesio sulaukusią Horizon DSX sėjamąją bei kitą techniką. Parodos “Ką pasėsi…2021” medaliu apdovanotas ratinis Fendt 724 traktorius su FendtONE koncepcija.

Be to, mažuosius stendo lankytojus kvietėme išbandyti ir virtualios realybės (VR) akinius, kurie leido pažinti FendtONE valdymo koncepciją kitoje dimensijoje. Tiesa, neslėpsime, šiuos akinius mielai dėjosi ir suaugusieji.

O apsilankę Ivabaltės stende trečiąją parodos dieną galėjo išgirsti bei pamatyti ir pirmąjį tokį Lietuvoje Fendt savaeigės technikos flashmobą – kas dvi valandas buvo sujungiamos technikos šviesos, užvedami varikliai ir pypsinama vieną minutę.

Džiaugiamės turėję galimybę į svečius priimti Fendt gamyklos atstovus, atvykusius iš Vokietijos. Visu parodos metu jautėme Jūsų didelį palaikymą bei skatinimą nesustoti! Džiaugiamės galėdami būti vieninteliais kokybiškos žemės ūkio technikos Fendt atstovais Lietuvoje!

Daugiau įspūdžių iš parodos – VIDEO klipe.

Iki kitų susitikimų!

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin