Gegužės 2-3 d. įvyko metinis Fendt dilerystės tinklų atstovų susitikimas Marktoberdorf, Vokietijoje

Gegužės 2-3 d. Ivabaltės komanda dalyvavo metiniame Fendt dilerystės tinklų atstovų susitikime Marktoberdorf, Vokietijoje.
Čia iš viso pasaulio susirinkę Fendt atstovai buvo supažindinti su kompanijos strategija, tikslais ir rinkos naujovėmis.
Fendt prioritetu išlieka inovatyvumas ir kokybė, sritys, kurioms ir 2024 m. bus skiriamos vienos didžiausių investicijų. 𝗡𝗮𝘂𝗷𝗮𝘂𝘀𝗶 𝗽𝗮𝘀𝗶𝗲𝗸𝗶𝗺𝗮𝗶:
🟢Fendt 728 Vario Gen7 pripažintas lyderiu rinkoje. PowerMix bandymų rezultatai- mažiausios kuro sąnaudos 241-350 AG traktorių segmente rinkoje lauko darbams, transportavimui, mišriems ir traukos darbams.
🟢Rinkai pristatytas pirmasis serijinės gamybos elektrinis Fendt e100V Vario traktorius tvariam darbui ūkiuose bei savivaldybėse. Dėl #FendtONE veikimo koncepcijos turimi padargai gali būti naudojami su elektriniu Fendt e100 V Vario traktoriumi.
🟢Fendt 960/1010 diskinė šienapjovė pelnė DLG AGRITECHNIKA apdovanojimą už inovatyvumą. Kiekviename KC- Pro serijos modelyje yra integruotas automatinis kondicionieriaus intensyvumo reguliavimas, kuris užtikrina tolygų pašarų džiovinimą visame lauke. Tai leidžia pasiekti auksčiausią pašarų kokybę.
🟢Fendt Former C- naujosios generacijos grėblys, kurio darbinis plotis siekia iki 10 m.
Džiaugiamės galėdami Lietuvos rinkai tiekti tik auksčiausios kokybės standartų žemės ūkio techniką, nes tai pagrindas plėtojant inovatyvius ir efektyvius ūkius.

 

 

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin