Naujasis Fendt 728 Vario Gen7 traktorius buvo išbandytas trijuose Lietuvos ūkiuose

Kokie įspūdžiai pasidarbavus Vilkaviškio, Kazlų Rūdos ir Raseinių rajono ūkiuose?

🟢 Pirmame ūkyje traktorius bandytas transporte, vežant žvyrą su 25 t priekaba. Kuro sąnaudos – 56 l/100 km.

🟢 Antrame ūkyje bandytas su vartomu Kvernaland 5 korpusų plūgu, arė 15-20 cm gyliu, kur vidutinis greitis buvo 10 km/h. Suarus 4 ha pievos vidutinės kuro sąnaudos buvo 13,8 l/ha. Reljefe buvo ir kalvų, žemės struktūra įvairi durpė, priesmėlis ir molis.

🟢 Trečiame ūkyje bandymas su giluminiu Pottinger 3 m darbinio pločio noraginiu skutiku. Darbinis gylis nuo 20-30 cm, vidutinis greitis 13 km/h. Išdirbus 5 ha plotą vidutinės kuro sąnaudos 10,9 l/ha. Reljefas buvo pakankamai lygus, žemės struktūra vidutinio sunkumo ir įvairi durpė, priesmėlis vietomis su moliu.

Kaip atsiliepia klientai?

✔ Traktorius ergonomiškas ir komfortiškas, mažas triukšmo lygis kabinoje, ekonomiškas, net lyginant su Fendt 724 Vario SCR traktoriumi, kurio sąnaudos yra panašios. Bandomo Fendt 728 traktoriaus vardinis variklio galingumas yra 46 AG didesnis nei 724 Vario SCR bei jo kontrukcinė masė yra beveik 1 t didesnė.

✔ Fendt 728 Vario traktoriaus naujas 7,5 l darbinio tūrio variklis AGCO Power su „Fendt iD“ žemų sūkių konsepcija ir nauja jam sukurta VarioDrive transmisija, užtikrinadinamiškumą, didelį sukimo momentą prie žemų sūkių, kuro ekonomiją, geriausią manevringumą 300 AG galios traktorių klasėje.

✔ Įspūdingas maksimalus transportinis greitis, kuris buvo pasiektas net 67 km/h.

✔ Ypatingai patogi, ergonomiška, komfortiška Premium operatoriaus sėdynė, valdoma elektra su atminties ir masažo funkcijomis.

✔ Labai gera ir reikalinga integruota padangų slėgio kontrolės sistema VarioGrip, kur esant reikalui bet kuriuo metu iš kabinos galima keisti slėgį padangose ir pasirinkus plačius ratus galima dirbti be dubliavimo ratų.

✔ Labai patogios naudoti naujos FFC – plokščio paviršiaus hidraulinių jungčių movos, kurios leidžia lengvai pajungti ir atjungti, nenuėmus slėgio hidraulines padargų žarnas, yra apsaugotos nuo nešvarumų patekimo ir alyvos pratekėjimo iš jų.

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin