Ivabaltės komanda dalyvauja septintos kartos Fendt 700 Vario Gen 7 pristatyme

Geras jausmas patirti išskirtinį Fendt gamintojų dėmesį kai to visiškai nesitiki. Taip nutiko Vandebrune Ivabaltės komandai dalyvaujant septintos kartos Fendt 700 Vario Gen 7 pristatyme.

Tiek mūsų komanda, tiek vykdančioji direktorė Monika Tarvydytė buvome ne tik pastebėti, bet ir gamyklos vadovų ne kartą kitų šalių dileriams pateikti kaip gerų pokyčių ir puikios dilerystės pavyzdys. Pasak M. Tarvydytės, toks gamintojų vertinimas yra labai brangus ir parodo, kad Ivabaltė pasirinkusi teisingą kelią, o joje dirbančių žmonių profesionalumas gerai matomas.
Apie tai, kad pristatytasis Fendt 700 Vario Gen 7 šiuo metu yra ko gero geriausias traktorius rinkoje, jau rašė ne vienas rimtas technikos vertintojas. O mes didžiuojamės, kad su septynišimtukų serija gyvename jau 23 metus – pirmąjį šios serijos traktorių Ivabaltė Irmanto Tarvydžio dėka Lietuvai pristatė dar 1999 m., ir tai buvo vos mėnuo nuo jo oficialaus pristatymo Vokietijoje. Tuomet užsitarnauti tokį gamintojų pasitikėjimą reikėjo tikrai daug pastangų.
Tikime, kad septintos kartos septynišimtukas sukels ne mažiau teigiamos nuostabos, nes tai tikrai išskirtinis gaminys! Lauksime metų traktoriaus apdovanojimo!

Dalintis: