„Ivabaltė“ tampa oficialia „Horizon Agriculture“ atstove Lietuvoje ir Latvijoje

Šių metų sausio mėnesį Ivabaltė pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir tapo oficialia novatoriškos žemės ūkio technikos gamintojo Horizon Agriculture atstove Lietuvoje ir Latvijoje.

„Horizon Agriculture“ yra naujas vardas Didžiosios Britanijos žemės ūkio mašinų gamybos sektoriuje. Šio gamintojo veiklos pagrindas – sukurti ir pagaminti novatoriškas mašinas ir komponentus, kurie keistų esamą technikos suvokimą, gerintų efektyvumą, produktyvumą ir darytų realią įtaką aplinkai.

Novatoriškos žemės ūkio technikos gamintojas „Horizon Agriculture“ tokį pavadinimą gavo 2019 m., kai įmonė buvo pervadinta iš „Sly Agri“. Pastarąją prieš daugiau kaip dešimtmetį įkūrė ūkininkas, agronomas ir buvęs „Sly France“ vadovas Georg Sly. Trumpiau tariant, „Horizon Agriculture“ sukurta remiantis ilgametėmis tradicijomis ir patikrintomis žemės ūkio technikos kūrimo bei inžinerijos praktikomis.

„Ivabaltė“ gali pasiūlyti DSX sėjamąsias, tiksliąsias sodinamąsias, skystųjų trąšų sistemas. Išsamiau apie produktus galite rasti ČIA.

IVABALTĖ džiaugiasi galėdama savo klientams pasiūlyti vis daugiau išmanių sprendimų, padedančių šiuolaikiškai ūkininkauti. Daugiau informacijos apie HORIZON produktus sužinosite susisiekę su jums patogiausio regiono mūsų vadybininku. Kontaktus rasite ČIA

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin