„Ivabaltė“ tampa LEMKEN atstovu Lietuvoje

Itin kokybišką žemės ūkio techniką siūlanti bendrovė „Ivabaltė“ pasirašė partnerystės sutartį su vienu seniausių ir garsiausių vokiškų žemės ūkio technikos gamintoju LEMKEN ir tampa antruoju šio prekės ženklo atstovu Lietuvoje.

„Kadangi jau beveik 25 metus esame vienintelis ir išskirtinis FENDT atstovas Lietuvoje, LEMKEN puikiai papildys mūsų prekių ženklų portfelį. Nuo šiol savo klientams galėsime pasiūlyti dar labiau kompleksiškus ir į kokybę orientuotus žemės įdirbimo ir sėjos darbų sprendimus, – nauja partneryste džiaugiasi Monika Tarvydytė, „Ivabaltės“ vykdomoji direktorė. – Žavimės labai ilga ir turtinga LEMKEN istorija, o taip pat ir šių dienų aukščiausios klasės jų gaminiais. Tai visame pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas, kuris daugelyje šalių yra vokiškos kokybės sinonimas. Tikimės ilgo ir sėkmingo bendradarbiavimo“.

„Savo klientams „Ivabaltė“ siūlo aukščiausios kokybės produktus ir aukštą aptarnavimo lygį. Tai buvo rimčiausi argumentai pasirenkant būtent šią įmonę mūsų nauju partneriu Lietuvoje, – teigia Ralphas Koenigsas, LEMKEN plėtros vadovas. – Kartu su naujuoju partneriu „Ivabalte“ ir gerai dirbančiu, labai patyrusiu esamu pardavimų partneriu puikiai aprėpsime visą Lietuvos rinką ir galėsime dar geriau aptarnauti savo klientus, siūlydami vis augančią savo produktų gamą bei sprendimus, leidžiančius įveikti iššūkius, su kuriais žemės ūkis susiduria šiandien ir susidurs ateityje.“

UAB „Ivabaltė“ yra viena didžiausių ir seniausių „žaidėjų“ Lietuvos žemės ūkio technikos rinkoje. Įmonė įkurta 1995 metais Rokiškyje ir yra oficialus aukščiausio lygio žemės ūkio technikos prekinių ženklų, tokių kaip FENDT, RAUCH, DAMMANN, JOSKIN, KRAMPE, TRIOLIET, PRINOTH, HORIZON partneris.

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin