Apie MUS

UAB ,,Ivabaltė“ akcentuoja ir stiprina pasitikėjimu, ilgalaikiu bendradarbiavimu paremtas vertybes.

Tapti pavyzdine, profesionalia aukštos kokybės paslaugas teikiančia įmone.

Tiekti rinkai jos lūkesčius pateisinančias mašinas ir paslaugas. Propaguoti inovacinių ir pažangių sprendimų diegimą žemės ūkyje. Prisidėti kuriant krašto gerovę.

Paslaugos

Bendrovė turi nuosavą šiuolaikinių krovininių automobilių parką, skirtą vietiniams ir tarptautiniams pervežimams: 40 automobilių su Euro-4 ir Euro-5 ekologinius reikalavimus atitinkančios transporto priemonės, jos yra ne senesnės kaip ketverių metų.

Transportavimo paslaugas įmonė pradėjo teikti 2000 m. UAB „Ivabaltė“ vilkikai reguliariai atnaujinami, jų parkas nuolatos auga. Įmonėje teikiamos ir pavojingų krovinių (ADR) gabenimo paslaugos, todėl žinome kaip svarbu saugiai ir laiku nugabenti krovinį.

 
Teikiame negabaritinių krovinių, žemės ūkio technikos, įvairių įrengimų gabenimo paslaugą. Sėkminga įmonės veikla rodo, kad čia dirbama lanksčiai ir sugebama pasiūlyti klientus tenkinančias paslaugas.
“Ivabaltės” muitinės sandėliuose saugomos muito mokesčiu neapmokestinamos prekės, skirtos užsienio šalių rinkoms, ir kurių negalima parduoti mūsų šalyje. Muitinės sandėlis yra pritaikytas kontrabandai ieškoti ir jai saugoti. Bendrovė taip pat gali sandėliuoti ir kenksmingus, pavyzdžiui, cheminių medžiagų, krovinius.
Atsakingas požiūris, kvalifikuotų specialistų darbas leidžia užtikrinti kokybiškas muitinės tarpininko paslaugas, ruošiant krovinių importo, eksporto ar tranzito dokumentus.
Kroviniai sandėliuojami tiek paprastame, tiek muitinės sandėlyje. Krovinių sandėliavimui yra skirti du sandėliai po 543,6 kv.m ir 841,63 kv.m.
UAB „Ivabaltė“ vadybininkai ir vairuotojai yra sukaupę didelę patirtį, kuri lemia nepriekaištingą darbo paskirstymą ir atlikimą. Mūsų įmonės specialistai, pasirūpins Jūsų krovinio iškrovimu, pakrovimu ar perkrovimu.

Kontaktai

Transporto direktorius

Rimgaudas Tumonis

Transporto vadybininkas

Ilona Martinėlienė

Transporto vadybininkas

Dalius Jankūnas

Mūsų patikimi partneriai