FENDT SLICER žoliapjovės

Fendt – pripažintas aukščiausios klasės žemės ūkio traktorių, kombainų ir žaliojo pašaro ruošimo technikos gamintojas. Premium kategorijai priskiriami „Fendt“ traktoriai pagal techninės pažangos lygį, komfortą, efektyviuosius parametrus daugelio ekspertų įvardijami kaip analogų neturinčios referencinės klasės mašinos. Praktinių naujovių gausa šie traktoriai yra neprilygstami. Visi traktoriai projektuojami ir gaminami išskirtinai Vokietijoje. Gamintojas pirmasis gamyboje įdiegė sklandų bepakopį greičio reguliavimą, praktiškai įgyvendino shift-by-wire mašinos valdymo koncepciją. Pramoninis mašinų dizainas yra kuriamas bendradarbiaujant su „Porsche Design Studio“.

Fendt Slicer serijos diskinės vejapjovės užtikrina tobulą, nuoseklų pjovimo aukštį ir įspūdingus pjovimo rezultatus. Būsite sužavėti pašarų kokybe. Slicer priekinis pjovimo blokas sujungiamas su sudvejinta pjovimo sistema gale – tai neprilygstama pjovimo patirtis, kur viskas protingai apgalvota iki smulkmenų.

Priekinės vejapjovės – Slicer FQ serija

Darbinis plotis Pjovimo diskų skaičius
Slicer 310 FQ 3,12 m 6
Slicer 310 FQ KC 3,12 m 6
Slicer 310 FQ RC 3,12 m 6
Slicer 360 FQ*** 3,62 m 7
Slicer 360 FQ KC*** 3,62 m 7
Slicer 360 FQ RC*** 3,62 m 7

 

Veiksmingas pjovimas šlaituose:

 • Fendt Slicer FQ vejapjovę galima hidrauliškai perkelti į šoną (papildomai pasirenkama funkcija). Šis sprendimas leidžia perkelti vejapjovę prieš traktoriaus šoninį slydimą, siekiant išvengti nuostolių.
 • Naudojant Slicer FQ kartu su sudvejinta sistema gale, šis perkėlimas į šoną gali veiksmingai padėti išvengti pjovimo juostos nutraukimo kampuose. Taip užtikrinamas švarus pjovimas.

Kondicionieriai – Jūsų pasirinkimas:

 • Galite pasirinkti įrengti kondicionierių Fendt Slicer FQ arba naudoti jį be kondicionieriaus, pvz., naudojant neaukštos žolės augimo vietose.
 • Siekdami puikaus pašarų išdžiovinimo rezultato ir geriausios pašarų kokybės, galite rinktis veleno (RC) arba virbalų (KC) kondicionierių. Abiejuose yra tiesioginio galios perdavimo per transmisijos velenus funkcija, įskaitant apsaugą nuo perkrovos.
 • Norėdami greitai reaguoti į derliaus nuėmimo ir oro sąlygas, galite reguliuoti virbalų kondicionieriaus kondicionavimo intensyvumą 4 nustatymų skaitiklio šukomis arba viršutinio veleno neriboto nustatymo spyruokle. Pradalgės plotį ir atstumą nuo traktoriaus priekinio rato iki pradalgės kreipiamosios plokštės galima reguliuoti pagal poreikį.

Tinka bet kokiai vietovei:

 • Fendt Slicer FQ yra varoma cilindrine pavara ir siūlo novatoriškiausią technologiją, užtikrinančią, kad visada turėsite geriausius rezultatus.
 • 3D žemės paviršiaus reguliavimas, šios frontalinės vejapjovės atveju, yra daugiau nei frazė. Velkama 3D žemės paviršiaus reguliavimo sistema persidengia skersai ir išilgai. Tai reiškia, kad galite pasiekti tobulą ir, svarbiausia, švarų pjūvį net kalvotoje vietovėje.
 • Vejapjovės strypo pokrypis automatiškai reguliuojamas nuo -6 iki +15°; tiksliai pritaikytas vejapjovės judėjimui aukštyn ir žemyn. Nauda Jums: pastovus pjovimo aukštis, užtikrinantis aukščiausią pašarų kokybę net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

Įkvepiantys sprendimai:

 • Kadangi Slicer FQ galite montuoti tiesiai ant priekinės jungties, svorio centras yra arti traktoriaus, tai sumažina svorį iki priekinės ašies.
 • 3 krypčių sukabinimas nėra būtinas. Su traktoriais be EHR galite naudoti Slicer FQ plūduriavimo režimu, naudodami atramines grandines ir apatines jungtis saugiame reguliavimo aukštyje (750 mm).
 • Ištraukiamas rėmas virš vejapjovės įrenginio dar labiau padidina vejapjovės judėjimo laisvę. Norėdami pastatyti frontalinę vejapjovę, tiesiog nustatykite fiksuojamą reguliavimo svirtį į parkavimo padėtį.

Priekinės vejapjovės – Slicer FP serija

Fendt Slicer FP serijos priekinę vejapjovę lengva prikabinti naudojant trijų taškų svyruojančią prikabinimo prie traktoriaus sistemą. Ši svyruojanti jungtis užtikrina +/- 6,5° įstrižinę prošvaisą. Tai visada garantuoja geriausią įmanomą žemės paviršiaus kopijavimą.

Keliuose vejapjovė automatiškai centruojama vidurinėje padėtyje ant svyruojančios jungties. Tai užtikrina saugią vairavimo patirtį, net ir prastuose keliuose ar miško takuose. Kaip alternatyvą galima naudoti hidraulinį sulankstomą apsauginį apdangalą, siekiant sutrumpinti paruošimo darbui laiką lauke.

Darbinis plotis Pjovimo diskų skaičius
Slicer 260 FP 2,50 m 4
Slicer 260 FPS 2,50 m 4
Slicer 310 FPK 3,00 m 6
Slicer 3060 FP 3,00 m 6
Slicer 3060 FPSL 3,00 m 6
Slicer 3060 FPKC 3,00 m 6
Slicer 3060 FPRC 3,00 m 6

Gale pakabinama vejapjovė – Slicer TLX serija

Fendt Slicer TLX serija pasižymi plačia aprėptimi, išskirtiniu pjovimo būdu ir paprastu tvarkymu dėl specialios centrinės pakabos. Fendt Slicer TLX vejapjovės blokas yra pakabintas svorio centre. Tai užtikrina puikų žemės paviršiaus kopijavimą ir velėnos apsaugą. Slicer TLX serijos vejapjovės sistema TurboLift užtikrina unikalų plūduriuojantį pjovimo būdą.

Darbinis plotis   Pjovimo diskų skaičius

Slicer 3160 TLX 3,10 m 6
Slicer 3160 TLXKC 3,10 m 6
Slicer 3160 TLXRC 3,10 m 6
Slicer 3670 TLX 3,60 m 7
Slicer 3670 TLXKC 3,60 m 7
Slicer 3670 TLXRC 3,60 m 7

Sulankstoma kaip laikrodis:

 • Įstrižinis Slicer TLX serijos sulankstymas transportavimo padėtyje paverčia traktorių ir vejapjovę į vieną bloką kelyje.
 • Priklausomai nuo darbinio pločio, vejapjovės raukšlės atsidaro iki 120°. Tai suteikia jums geriausią įmanomą svorio pasiskirstymą, kompaktišką transportavimo dydį ir aukštį.
 • Pasirinktinai, Slicer TLX gali būti pakabinama įstrižinėje padėtyje, užtikrinančioje kompaktišką parkavimą.

Tobulas galios paskirstymas:

 • Paprasta, tiesi ir mažai priežiūros reikalaujanti pavaros linija nukreipia galią per padargo pavaros linijas ten, kur jos reikia, t.y. ant pjovimo mechanizmo.
 • Tiesioginės jėgos pavaros funkcija taip pat garantuojama kartu su kondicionieriais.
 • SafetySwing apsauga nuo smūgių naudojama tuo atveju, jei pjovimo metu atsitrenkiate į kliūtį; vejapjovė pasukama aukštyn ir atgal bei grąžinama į pradinę padėtį.
 • Slicer TLX serija pasižymi išskirtiniu naudojimo patogumu dėl tokių komponentų kaip standartinė įrankių dėžė, aplink sumontuota plastikinė apsauga nuo smūgių ir priekinė apsauga, kurią galima atidaryti be įrankių.
 • Pageidaujant galima naudoti hidraulinį transportavimo užraktą arba hidrauliškai sulankstomą išorinę apsaugą.

Gale pakabinama vejapjovė – Slicer TL serija

Patentuota kreipiamųjų sistema:

 • Patentuota Fendt Slicer TL serijos vejapjovių kreipiamųjų sistema užtikrina optimalų pjovimo mechanizmo stabilumą ir nukreipimą tiek išilgai, tiek skersai.
 • Puikus žemės paviršiaus kopijavimas ir velėnos apsauga.
 • Vejapjovės siūbavimo laipsnis yra 13° tiek aukštyn, tiek žemyn.
 • Kreipiamųjų sistema taip pat atlaisvina pakėlimo svirtį ir vejapjovės suktuvą, todėl ant centrinės pakabos atsiranda nulinis sukimo momentas. Visa tai užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
Darbinis plotis Pjovimo diskų skaičius
Slicer 4080 TL 4,00 m 8
Slicer 4590 TL

 

4,50 m 9

Gale pakabinama vejapjovė – Slicer P serija

 • Fendt Slicer P serijos gale montuojamos vejapjovės su šonine pakaba ir kompaktiška kampine pavara yra skirtingų versijų. Mes siūlome modelius, kuriuose vejapjovės diskai sukasi viduryje, taip pat modelius su vejapjovės diskais, dirbančiais poromis.
 • Modeliai su suporuotais diskais turi greito ašmenų atlaisvinimo sistemą ir DriveGuard vejapjovės diskų apsaugą kaip standartinę įrangą.
 • Fendt Slicers su šonine pakaba puikiai tinka vidutinio dydžio ūkiams. Jų naudojimo sritis yra plati – naudojant šoninę pakabą, jomis galima pjauti griovius ir šlaitus.
 • Reguliuojami apatinės jungties varžtai užtikrina lengvą sureguliavimą ir pritaikymą įvairiems traktoriams, todėl galima išnaudoti visą darbinį plotį.
Darbinis plotis Pjovimo diskų skaičius
Slicer 270 P 2,55 m 5
Slicer 320 P 3,00 m 6
Slicer 350 P

 

3,50 m 7
     

Gale pakabinama vejapjovė – Slicer ISL serija

Išmanioji struktūra:

 • Fendt Slicer ISL serijos vejapjovės pasižymi optimizuoto svorio konstrukcija ir mažos galios poreikiu, todėl net maži traktoriai gali būti naudojami dideliems pločiams įdirbti.
 • Diskai, kurie veikia poromis, taip pat paprasta pjaustymo mechanizmo konstrukcija užtikrina tobulą pjūvį. Tokiu būdu pasiekiamas švarus pjovimo rezultatas, net jei pjovimo aukštis yra labai mažas.
 • Pavara veikia iš viršaus tiesiai į pirmąjį vejapjovės diską. Tai neleidžia vejai sugulti, ypač šlaituose. Lengvai pakeičiamos, didelės, sukietintos pavažos apačioje taip pat prailgina tarnavimo laiką.

Tobulas pakėlimas:

 • Fendt Slicer serija su šoniniu kabliu ir tiesiakrumple cilindrine pavara išsiskiria dėl savo išskirtinio naudojimo patogumo.
 • Pakėlimui lauko pakraščiuose reikia tik vieno hidraulinio cilindro.
 • Pjovimo mechanizmas visada pakeliamas lygiagrečiai žemės paviršiui.
 • Įjungdami hidraulinį vožtuvą, galite perjungti darbo režimą ir transportavimo būdą.
 • Itin patogi, kompaktiška transportavimo padėtis, o svorio centras yra netoli traktoriaus. Taip užtikrinamas saugumas ir stabilumas keliuose.
Darbinis plotis Pjovimo diskų skaičius
Slicer 2460 ISL 2,42 m 6
Slicer 2870 ISL 2,82 m 7

Priekinė vejapjovė (su priekabos jungtimi), FQ serija

 

Masės ir matmenys Slicer

310 FQ

Slicer

310 FQ KC

Slicer

310 FQ RC

Slicer

360 FQ

Slicer

360 FQ KC

Slicer

360 FQ RC

Darbinis plotis, apyt. [m] 3,12 3,12 3,12 3,62 3,62 3,62
Pradalgės plotis, apyt. [m] 1,80 KC/RC: 1,20-1,80 KC/RC: 1,20-1,80 2,30 KC/RC: 1,70-2,30 KC/RC: 1,70-2,30
Transportavimo plotis, apyt. [m] 2,99 2,99 2,99 3,49 3,49 3,49
Transportavimo ilgis, apyt. [m] 2,05 2,05 2,05 2,05 2,05 2,05
Transportavimo aukštis parkavimo padėtyje, apie [m] 1,88 1,88 1,88 1,88 1,88 1,88
Masė, apyt. [kg] 950 1.238 1.238 1.020 1.374 1.374
Galios poreikis            
Galios poreikis, apyt. [kW/AG] 63/85 85/115 85/115 70/95 96/130 96/130
Prikabinimas            
Trijuose taškuose CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II
Pjovimo mechanizmas            
Vejapjovės diskų skaičius 6 6 6 7 7 7
Ašmenys vejapjovės diske 2 2 2 2 2 2
Vejapjovės diskų kryptis pusiau centrinė
Greito ašmenų atlaisvinimo sistema*
Pjovimo diskai su konvejerio ašmenimis
Kondicionierius
Hidrauliniai valdikliai ir darbo velenas (PTO)            
Reikalingos hidraulinės jungtys (min.) 1 x sa 1 x sa 1 x sa 1 x sa 1 x sa 1 x sa
Darbo veleno (PTO) greitis [aps./min.] 1.000 1.000 1.000 1.000 1.000 1.000

 

Priekyje montuojama vejapjovė su kompaktiška kampine pavarų dėže, FP serija

Masės ir matmenys Slicer

3060 FP

Slicer

3060 FPK

Slicer

3060 FPSL

Slicer

3060 KC

Slicer

3060 FPRC

Slicer

310 FZ

Slicer

310 FZKC

Slicer

310 FZRC

Darbinis plotis, apyt. [m] 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
Pradalgės plotis, apyt. [m] 2.00 2.00 <1.10 1.45-2.20 1.55-1.90 2.00 1.45-2.20 1.55-1.90
Transportavimo plotis, apyt. [m] 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
Transportavimo ilgis, apyt. [m] 1.20 1.49 1.49 1.58 1.52 1.85 1.87 1.81
Masė, apyt. [kg] 734 694 854 954 1,006 930 1,150 1,202
Galios poreikis                
Galios poreikis, apyt. [kW/AG] 55/75 55/75 55/75 66/90 64/87 55/75 66/90 64/87
Prikabinimas                
Trijuose taškuose CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II
Pjovimo mechanizmas                
Vejapjovės diskų skaičius 6 6 6 6 6 6 6 6
Ašmenys vejapjovės diske 2 2 2 2 2 2 2 2
Vejapjovės diskų kryptis poromis centre poromis centre
Greito ašmenų atlaisvinimo sistema*
DriveGuard
Kondicionierius
Hidrauliniai valdikliai ir darbo velenas (PTO)                
Reikalingos hidraulinės jungtys 1 sa

1 da**

1 sa

1 da**

1 sa

1 da**

PTO greitis [aps./min.] 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000

 

Galinė vejapjovė, kabinama ties viduriu. TLX serija

Masės ir matmenys Slicer

3160 TLX

Slicer

3160 TLXKC

Slicer

3160 TLXRC

Slicer

3670 TLX

Slicer

3670 TLXKC

Slicer

3670 TLXRC

Darbinis plotis, apyt. [m] 3.10 3.10 3.10 3.60 3.60 3.60
Pradalgės plotis, apyt. [m] 1.20-1.40 0.80-2.30 0.80-2.30 1.70-1.90 1.00-2.80 1.00-2.80
Transportavimo plotis, apyt. [m] 2.50 2.50 2.50 2.80 2.80 2.80
Transportavimo aukštis, apyt. [m] 3.58 3.58 3.58 3.99 3.99 3.99
Masė, apyt. [kg] 1,050 1,350 1,350 1,200 1,500 1,500
Galios poreikis            
Galios poreikis, apyt. [kW/AG] 63/85 85/115 85/115 70/95 96/130 96/130
Prikabinimas            
Trijuose taškuose CAT II + III CAT II + III CAT II + III CAT II + III CAT II + III CAT II + III
Pjovimo mechanizmas            
Pjovimo diskų skaičius 6 6 6 7 7 7
Ašmenys vejapjovės diske 2 2 2 2 2 2
Pjovimo disko sukimosi kryptis pusiau centrinė
Greito ašmenų atlaisvinimo sistema
Kondicionierius virbalų veleno virbalų veleno
Hidrauliniai valdikliai ir darbo velenas (PTO)            
Reikalingos hidraulinės jungtys 1 x sa; 1 x da 1 x sa; 1 x da 1 x sa; 1 x da 1 x sa; 1 x da 1 x sa; 1 x da 1 x sa; 1 x da
PTO greitis [aps./min.] 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000

 

Galinė vejapjovė, kabinama ties viduriu. TL serija

Masės ir matmenys Slicer

4080 TL

Slicer

4590 TL

Darbinis plotis, apyt. m 4.00 4.50
Pradalgės plotis, apyt. m 3.30 3.80
Transportavimo plotis, apyt. m 2.30 2.30
Transportavimo ilgis, apyt. m 5.60 6.10
Masė, apyt. kg 980 1,100
Galios poreikis    
Galios poreikis, apyt. kW/AG 72/99 84/115
Prikabinimas    
Trijuose taškuose CAT II + III CAT II + III
Pjovimo mechanizmas    
Vejapjovės diskų skaičius 8 9
Ašmenys vejapjovės diske 2 2
Vejapjovės diskų sukimosi kryptis poromis
Greito ašmenų atlaisvinimo sistema*
DriveGuard
Kondicionierius
Hidrauliniai valdikliai ir darbo velenas (PTO)    
Reikalingos hidraulinės jungtys 1 sa

1 da

1 sa

1 da

PTO greitis, aps./min. 1.000 (□ 540) 1.000 (□ 540)

 

 

Galinė vejapjovė, P serija

Masės ir matmenys Slicer 270 Slicer 270 P Slicer 320 Slicer 320 P Slicer 350 Slicer 350 P
Darbinis plotis, apyt. [m] 2.55 2.55 3.00 3.00 3.50 3.50
Transportavimo plotis, apyt. [m] 2.13 2.13 2.13 2.13 2.13 2.13
Pradalgės plotis, apyt. [m] 1.60 1.60 1.80 1.80 2.30 2.30
Transportavimo ilgis, apyt. [m] 2.95 2.95 3.43 3.43 3.91 3.91
Masė, apyt. [kg] 630 6.30 724 724 798 798
Galios poreikis            
Galios poreikis, apyt. [kW/AG] 40/54 40/54 45/61 45/61 50/68 50/68
Prikabinimas            
Three-point CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II CAT II
Pjovimo mechanizmas            
Vejapjovės diskų skaičius 5 5 6 6 7 7
Ašmenys vejapjovės diske 2 2 2 2 2 2
Pjovimo disko sukimosi kryptis centre poromis centre poromis centre poromis
Greito ašmenų atlaisvinimo sistema*
Kondicionierius □ (KC/RC) □ (KC/RC) □ (KC) □ (KC)
DriveGuard
Hidrauliniai valdikliai ir darbo velenas (PTO)            
Reikalingos hidraulinės jungtys 1 sa 1 sa 1 sa 1 sa 1 sa 1 sa
PTO greitis [aps./min.] 540 (□ 1.000) 540 (□ 1.000) 540 (□ 1.000) 540 (□ 1.000) 540 (□ 1.000) 540 (□ 1.000)

 

 

Galinė vejapjovė, prikabinama šone, ISL serija

Masės ir matmenys Slicer

2460 ISL

Slicer

2870 ISL

Darbinis plotis, apyt. [m] 2.42 2.82
Pradalgės plotis, apyt. [m] 1.65 2.00
Transportavimo plotis, apyt. [m] 1.80 1.80
Transportavimo ilgis, apyt. [m] 3.30 3.70
Masė, apyt. [kg] 510 550
Galios poreikis    
Galios poreikis, apyt. kW/AG 37/50 44/60
Prikabinimas    
Trijuose taškuose CAT I + II CAT I + II
Pjovimo mechanizmas    
Vejapjovės diskų skaičius 6 7
Ašmenys vejapjovės diske 2 2
Vejapjovės diskų sukimosi kryptis poromis
Greito ašmenų atlaisvinimo sistema*
Kondicionierius
Hidrauliniai valdikliai ir darbo velenas (PTO)    
Reikalingos hidraulinės jungtys 1 sa

 

1 sa

 

PTO greitis, aps./min. 540 540
Pavaros velenas su smagračiu

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime