Fendt 1+ pasiūlymas

Kada, jei ne dabar? 😊 Taip sako šiuolaikinės filosofijos atstovai, bet jiems pritariame ir mes. Būtent dabar yra geriausias laikas investuoti į daugiau nei vieną mašiną vienu metu. O gal jūs jau nusipirkote ir esate pasiruošę investuoti dar kartą? Skaitykite toliau 😍

❗️Kaip tai veikia?
Pirmąją Fendt techniką reikia būti pirkus ne anksčiau kaip 2021 01 01. Jei norite įsigyti ir antrą ir/ar trečią Fendt mašiną, tuomet perkant jas per 12 mėnesių po pirmosios įsigijimo gausite 1 % nuolaidos nuo bendros mažmeninės kainos už kiekvieną pirkinį. Pasiūlymas taikomas ir perkant 2-3 Fendt mašinas iš karto.

❗️Bendrosios sąlygos:
📍Pasiūlymas galioja perkant iki 3 Fendt mašinų per 12 mėnesių.
📍Taikoma visoms Fendt asortimento (full-line) mašinoms, išskyrus ratinius traktorius – šis pasiūlymas negalioja perkant 2-3 ratinius traktorius.
📍1+ pasiūlymas negali būti taikomas daugiau kaip vieną kartą.
📍Jei vienos iš mašinų mažmeninė kaina yra didesnė nei 250 000 EUR, kitų mašinų mažiausia mažmeninė kaina turi būti 15 000 EUR
📍Galioja tik naujai ar demo technikai.
📍Negalima išmokėti grynaisiais
📍Visos mašinos turi būti perkamos iš to paties pardavėjo – Ivabaltė.
📍Pasiūlymo galiojimo terminas: 2021 01 01 – 2021 12 31.

———————
➡️Apie galimybę pritaikyti šį pasiūlymą jums dominantiems Fendt produktams susisiekite su tinkamiausio jums regiono mūsų vadybininku, kontaktus rasite ČIA.

Dalintis:

Share on facebook
Share on linkedin

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime