Apie MUS

Logistikos paslaugas pradėjome teikti 2000 metais. Dirbdami daugiau kaip 20 metų sukaupėme didelę patirtį, kuri leidžia mums darbus paskirstyti bei atlikti profesionalia. Svarbiausias mums yra klientas, todėl patikėtą darbą atliekame greitai ir kokybiškai, ieškome tinkamiausio sprendimo, priimtino abiems pusėms.  

Investuojame į darbuotojų kompetencijų ugdymą, ieškome naujovių, palengvinančių bendradarbiavimo su klientu procesą. Įmonės vadybininkai kalba rusų, anglų, vokiečių kalbomis.

Mūsų veiklos tikslas – siekti naujų partnerysčių, jas išsaugoti ir rūpintis tolimesnio bendradarbiavimo ryšiais. Mums svarbus kiekvienas naujas užsakymas ir pasiūlymas nepriklausomai nuo frakto (krovinio dydžio).

UAB „Ivabaltė“ yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ narė.

Paslaugos

Bendrovė turi nuosavą šiuolaikinių krovininių automobilių parką, skirtą vietiniams ir tarptautiniams pervežimams: 40 Euro-6 automobilių, atitinkančių naujausius Europos Sąjungos (ES) taršos reikalavimus.  

Kroviniai mūsų automobiliais vežami į Vokietiją, Austriją, Nyderlandus, Šveicariją, Italiją, Belgiją, Čekiją, Rusiją, Baltijos šalis.

Pavojingus krovinius Lietuvos Respublikoje ir tarptautiniais maršrutais automobilių keliais vežame  pagal Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) A ir B techninių priedų reikalavimus. 

Mūsų vežami kroviniai yra šių pavojingumo klasių: 3, 4.1, 4.2, 4.3, 5.1, 5.2, 6.1, 6.2, 8, 9.

Muitinės tarpininko paslaugas teikiame nuo 2004 metų. Rūpinamės, kad visi reikiami dokumentai būtų sutvarkomi atsakingai, kruopščiai ir operatyviai, garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.

Mes:

  • įforminame bendruosius administracinius dokumentus importo bei eksporto procedūroms;
  • pildome ir įforminame kitus pervežimui reikalingus tarptautinius krovinių pervežimo dokumentus: CMR važtaraščius, TIR Carnet/ elektronines TIR Carnet deklaracijas;
  • padedame prekes laikinam saugojimui ir muitiniam sandėliavimui, atliekame krovos darbus;
  • Atstovaudami klientą muitinėje atliekame už juos visas su muitine susijusias procedūras: ne tik parengiame dokumentus, bet ir fiziškai atstovaujame krovinio tikrinimo metu, bendraujame su muitinės pareigūnais;
  • Mūsų klientai turi galimybę gauti konsultaciją prieš įvežant ar išvežant prekes į/iš ES.

UAB „Ivabaltė“ yra Lietuvos valstybinių institucijų pripažinta muitinės tarpininkavimo paslaugų tiekėja. Veikiama turint visus reikalingus leidimus: leidimas naudotis įgaliotojo gavėjo statusu užbaigiant Sąjungos tranzito procedūrą, leidimas naudotis TIR įgaliotojo siuntėjo statusu, leidimas naudoti specialias plombas, leidimai turėti muitinės ir laikinojo saugojimo sandėlius, leidimą atlikti eksporto procedūras muitinei priimtinoje prekių pateikimo vietoje, Muitinės  Tarpininko Registravimo liudijimą. Muitinės tarpininko paslaugos apdraustos civilinės atsakomybės draudimu.

Kontaktai

Įm. Kodas: 173111650

PVM kodas: LT731116515

Sąskaita: LT562150051000050193

„OP Corporate Bank plc“ Lietuvos filialas

Rimgaudas Tumonis

Transporto direktorius

Ilona Martinėlienė

Transporto vadybininkas

Dalius Jankūnas

Transporto vadybininkas

Mūsų patikimi partneriai